6 530 000 Kč

Komerční pozemky ul. Číčenická, město Vodňany, okr. Strakonice

Pozemek

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení soubor pozemků o celkové výměře 7 962 m2, které se nachází v průmyslové zóně města Vodňany a jsou tak velmi vhodné ke komerčnímu využití jako například pro výstavbu skladových budov, obchodních prostor či výrobních závodů obchodních společností. Předmětné pozemky parcelní číslo 630/14 a číslo 1749/92, jsou řádně zapsány v listu vlastnictví číslo 4903, katastrálního úřadu Vodňany, okres Strakonice, Jihočeský kraj.

Nemovitost zpeněžuje makléř David Humlhanz tel: 777 677 777

Předmětné pozemky se nachází ve východní části města Vodňany při ulici Číčenická. Pozemky jsou velmi dobře dostupné z veřejné komunikace odbočující ze silnice č. II/141. V blízkosti pozemků se nachází Dřemlínský rybník, Velká Okrouhlice, Velká Podvinice. Jedná se o komerčně obchodní okrajovou lokalitu v blízkosti centra města Vodňany s velmi dobrou dopravní dostupností.

Severní část pozemku parc. č. 630/14 je zarostlá travním porostem. Sousedící pozemek parc. č. 1749/92 se nachází v těsné blízkosti pozemní silnice č. II/141, představuje úzký pruh chodníku podél silnice. Podle územního plánu obce Vodňany jsou pozemky vedeny jako plochy pro podnikatelskou činnost – výroba a skaldy.

Je zde možnost napojení na elektřinu, vodovod, veřejnou kanalizaci a plynovod.

– pozemek č.630/14 ostatní plocha ostatní komunikace 7 749 m2

– pozemek č. 1749/92 ostatní plocha ostatní komunikace 213 m2

Údaje obsažené v této kartě nemovitosti mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: