15 924 000 Kč

Komerční pozemky ul. Číčenická, město Vodňany, okr. Strakonice

Pozemek

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení soubor pozemků o celkové výměře 7 962 m2, které se nachází v průmyslové zóně města Vodňany a jsou tak velmi vhodné ke komerčnímu využití jako například pro výstavbu skladových budov, obchodních prostor či výrobních závodů obchodních společností. Předmětné pozemky parcelní číslo 630/14 a číslo 1749/92, jsou řádně zapsány v listu vlastnictví číslo 4903, katastrálního úřadu Vodňany, okres Strakonice, Jihočeský kraj.

Prohlídka se koná dne 28.9.2018 od 11 do 12 hodin.

Předmětné pozemky se nachází ve východní části města Vodňany při ulici Číčenická. Pozemky jsou velmi dobře dostupné z veřejné komunikace odbočující ze silnice č. II/141. V blízkosti pozemků se nachází Dřemlínský rybník, Velká Okrouhlice, Velká Podvinice. Jedná se o komerčně obchodní okrajovou lokalitu v blízkosti centra města Vodňany s velmi dobrou dopravní dostupností.

Severní část pozemku parc. č. 630/14 je zarostlá travním porostem. Sousedící pozemek parc. č. 1749/92 se nachází v těsné blízkosti pozemní silnice č. II/141, představuje úzký pruh chodníku podél silnice. Podle územního plánu obce Vodňany jsou pozemky vedeny jako plochy pro podnikatelskou činnost – výroba a skaldy.

Je zde možnost napojení na elektřinu, vodovod, veřejnou kanalizaci a plynovod.

– pozemek č.630/14 ostatní plocha ostatní komunikace 7 749 m2

– pozemek č. 1749/92 ostatní plocha ostatní komunikace 213 m2

Údaje obsažené v této kartě nemovitosti mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: