Byt 2+1 s lodžií, Pardubice Ohrazenice

Byt 3 Ložnice 1 Koupelna

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení podíl o velikosti 13/84 na bytové jednotce o dispozici 2+1 s lodžií v budově čp. 75/1, na pozemku p.č. st. 149, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu čp. 75,76 a na pozemku p.č. st. 149, a podílu na pozemku p.č. 200/8, to vše v k.ú. Ohrazenice obce Pardubice

Nemovitost zpeněžuje makléř Pavel Smíšek tel:  603 / 515 005

Bytový dům se nachází na severozápadním okraji města, v místní části Ohrazenice, v ulici Mrštíků, ve velmi klidné lokalitě sídlištní zástavby.

Byt 2+1 má celkovou podlahovou plochu 75,46 m2 a nachází se v 1 NP. Součástí je zasklená lodžie a sklep. Byt se skládá z chodby, dvou pokojů, kuchyně, spíže, koupelny a WC. K bytu náleží sklep umístěný v 1. PP. Byt je v původním stavu, se zanedbanou údržbou. Okna jsou dřevěná zdvojená, podlahy prkenné s povrchem z PVC, vytápění lokální plynovými kamny WAV, rozvod studené a teplé vody (funkční rozvod pouze v koupelně), ohřev TUV v plynové karmě, v kuchyni je plynový sporák a kuchyňská linka, v koupelně je vana a umývadlo + samostatné WC. K bytu náleží spoluvlastnický podíl na pozemku okolo domu a ke každé jednotce přísluší užívání vlastní části pozemku.

Technický stav domu lze hodnotit jako dobrý. Dům má dřevěnou konstrukci a jeho stáří je 69 let. Bytový dům má sedlovou střechu, jedno podzemní a dvě nadzemní podlaží. Obsahuje celkem 4 samostatné bytové jednotky.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově vymezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: