2 580 000 Kč

Byt 2+1 s terasou v ulici Jiráskova, Jihlava

Byt 2+1 s terasou 2 Bedroom 1 Bathroom

Contact An Agent

Nabízíme Vám v rámci probíhajícího insolvenčního řízení byt o velikosti 2 + 1 s vlastní terasou ve 2. NP. budovy č.p. 2106/7 v ulici Jiráskova v Jihlavě. Byt se nachází v reprezentativní vile, kterou v roce 1912 postavil architekt a stavitel Arthur Corazzy. V šedesátých letech dvacátého století byla vila přebudována na polyfunkční dům, obsahující byty, garáž a nebytový prostor. Dům tvoří tři křídla spojená do tvaru písmene U. K bytu náleží i spoluvlastnický podíl na zahradě u domu s vlastním parkováním a sklepní kóje v přilehlé budově.

Byt je přístupný přes terasu po reprezentativním dvojramenném schodišti. Terasa o velikosti 12 m2 je opatřena keramickou dlažbou. Vstupní dveře z terasy ústí do zádveří, které navazuje na průchozí kuchyni, jeden průchozí pokoj a další pokoj, ze kterého je přístupná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Z koupelny je dále přístupné samostatné WC a společná vnitřní chodba, vedoucí do 1. NP domu, ve kterém je situován sklep příslušející k bytové jednotce.

Vybavení koupelny tvoří sprchový kout a umyvadlo. Kuchyně je vybavena linkou s elektrickým sporákem. Zdrojem tepla je plynový kotel v bytě, který je sdružen s ohřevem vody. Byt je napojen na vodovod, kanalizaci, plyn a el. energii.

Celková plocha bytu je 78,7 m2, zastavěná plocha a nádvoří domu má výměru 488 m2, zahrada 813 m2. Stavebně technický stav oceňované bytové jednotky je dobrý.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: