Byt 2+1, ul. sady 5. května 348/8, Plzeň 3 – centrum

Byt 2 Ložnice 1 Koupelna 3 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení spoluvlastnický podíl 7690/40666 včetně podílu na společných částech domu, který v reálu představuje jednu bytovou jednotku 2+1 s lodžií a sklepní kójí, která se nachází v ulici sady 5. května 348/8, 301 00 Plzeň 3 – Vnitřní Město, okres Plzeň-město, Plzeňský kraj včetně spoluvlastnického podílu 7690/40666 k nemovité věci zapsané na LV č. 30056 k. ú. Plzeň.

Předmětná bytová jednotka je umístěna v ulici sady 5. května v městské části Vnitřní Město v těsné blízkosti centra města Plzeň. Bytová jednotka je dobře dostupná po odbočení z frekventované veřejné komunikace Tylova. V blízkosti je k dispozici veškerá dobrá občanská vybavenost. Autobusová zastávka je 200 m od domu. Jedná se o lokalitu zástavby vícepodlažních bytových domů a komerčních objektů s velmi dobrou dopravní dostupností.

Dispozičně je byt konstruován jako 2+1. Byla provedena přestavba z 1+1. Je zde obývací pokoj spojený s dalším pokojem, kuchyně, ložnice, koupelna s WC, chodba a lodžie. Součástí je také sklep. Interiér bytu je v udržovaném stavu.

Jedná se o čtyřpodlažní zděný činžovní dům s lodžiemi do dvora. Stavba byla postavena přibližně okolo roku 1900, je tedy více jak 100 let stará a bez větších zásadních rekonstrukcí. Střecha domu je sedlová s krytinou z pozinkovaného plechu včetně nátěru. Okna jsou původní dobová, dřevěná, oblouková. Stavba má vysoké stropy a konstrukce je z betonu, štěrku a rákosu. Dům je bez výtahu, k dispozici je betonové schodiště.

Spoluvlastnický podíl 7690/40666 představuje jednu bytovou jednotku včetně podílu na společných částech domu a pozemku. K bytu náleží dále zasklená lodžie a sklep o výměře 9 m2. Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží. Hlavní okna jsou do ulice. Ulice je však spíše klidnější s množstvím zeleně. Na podlahách je beton, koberce a linoleum. Ohřev teplé vody je možný pomocí bojleru, vytápění plynem.

Údaje obsažené v této kartě nemovitosti mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: