1 350 000 Kč

Byt 2+1 v ulici Jiráskova v Jihlavě

Byt 2+1 k rekonstrukci 2 Bedroom 1 Bathroom

Contact An Agent

Nabízíme Vám v rámci probíhajícího insolvenčního řízení byt o velikosti 2 + 1 v 1. NP. budovy č.p. 2106/2 v ulici Jiráskova v Jihlavě. Byt se nachází v reprezentativní vile, kterou v roce 1912 postavil architekt a stavitel Arthur Corazzy. V šedesátých letech dvacátého století byla vila přebudována na polyfunkční dům, obsahující byty, garáž a nebytový prostor. Dům tvoří tři křídla spojená do tvaru písmene U. K bytu náleží i spoluvlastnický podíl na zahradě u domu s vlastním parkováním.

Byt je přístupný bočním vchodem z parkoviště u domu. Do bytu se vchází z vnitřní chodby po několika schodech dolů do předsíně s vestavěnou skříní a vstupem do koupelny s vanou, umývadlem a WC, dále do kuchyně s kuchyňskou linkou. Na kuchyň navazuje prostorný obývací pokoj se vstupem do ložnice se šatnou. Zdrojem tepla je plynový kotel v bytě, který je sdružen s ohřevem vody. Byt je napojen na vodovod, kanalizaci a plyn.

Celková plocha bytu je 75 m2, zastavěná plocha a nádvoří domu má výměru 488 m2, zahrada 813 m2. Byt není delší dobu obývaný, stavebně technický stav je zhoršený vinou vzlínání zemní vlhkosti do stěn, je tedy nutná rekonstrukce. Veškerá občanská vybavenost obce je dobře dostupná, v těsné blízkosti domu je autobusové nádraží a železniční stanice.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: