Byt 3+1 s lodžií, ul. Okružní 937, Orlová, okr. Karviná

Byt 3 Ložnice 1 Koupelna 1 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení družstevní podíl na bytové jednotce o velikosti 3+1 s lodžií jehož anuita je již splacena, která se nachází v ulici Okružní 937, 735 14 Orlová – Lutyně, okres Karviná, Moravskoslezský kraj a s ním související právo k nájmu družstevního bytu č. 3 v budově č. p. 937 vedené na LV č. 5170, k. ú. Horní Lutyně, obec Orlová, kraj Moravskoslezský, vedeném Katastrálním úřadem pro Moravskoslezský kraj, katastrálním pracovištěm Karviná.

Popis bytu:

Byt je situován ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží. V bytě byla vybudována kompletně nově původní umakartová koupelna a toaleta. Dále byla položena nová PVC krytina podlah. Byt má vápenné hladké omítky, doplněné v koupelně, na WC a nad kuchyňskou linkou keramickým obkladem. Podlahy tvoří PVC krytina a koberce. Otopná tělesa tvoří žebrové radiátory. Vytápění a ohřev vody je řešen centrálně. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem a digestoří.

Jednotka je dispozičně koncipována jako 3+1, koupelna a toaleta jsou samostatně. Vstup do bytu je ze společných prostor bytového domu na chodbu bytu, ze které jsou přístupné všechny místnosti bytu, obývací pokoj s lodžií orientovanou na východ, dále kuchyň, pokoj a ložnice s okny orientovanými na západ a koupelna s toaletou. K bytu náleží také sklepní kóje v 1.PP.

Popis bytového domu:

1.PP se nachází částečně pod terénem, stavbu tvoří celkem 6 nadzemních podlaží, poslední podlaží je zastřešeno plochou střechou. Bytový dům je situován jako vnitřní řadový se dvěma vchody, hlavní vchod je orientovaný na východ, zadní vchod na západ. V BD je umístěno dle veřejně dostupných informací celkem 18 bytových jednotek. Na hlavní vstup navazuje vstupní hala s poštovními schránkami a na ni chodba s dvouramenným schodištěm a osobním výtahem, umožňující přístup do všech podlaží domu.

Údaje obsažené v této kartě nemovitosti mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: