Bytová jednotka 2+1 (1.NP), v obci Újezd pod Troskami 48, okr. Jičín

Byt 2 Ložnice 1 Koupelna 1 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení bytovou jednotku o velikosti 2+1, která se nachází v obci Újezd pod Troskami 48, 512 63 Újezd pod Troskami, okres Jičín, Královéhradecký kraj, vedeno na LV č. 501, LV č. 584, Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj, Katastrální pracoviště Jičín.

Prohlídka v sobotu 26.10.2019 od 14:30 do 16:00 hod.

Bytová jednotka je prázdná – není užívána. Ve stejném domu prodáváme ještě jednu bytovou jednotku 2+1 ve stejném režimu.

Předmětem prodeje je: bytová jednotka o velikosti 2+1 v 1. NP objektu k bydlení č.p. 48, a podíl 25/100 na pozemku p.č.st. 223 zastavěná plocha a nádvoří o výměře 469m2 a společných prostorech, vše zapsáné na LV č. 501 pro obec Újezd pod Troskami , k.ú. Újezd pod Troskami.

Objekt k bydlení č.p. 48 je tvořen dvěma NP, garáží, sklepem (PP) a půdním prostorem. Dům je zděný objekt s půdním prostorem pod valbovou střechou, jež je přístupný po schodišti z 2. NP. Objekt je vystavěn na kamenných základech bez izolace proti zemní vlhkosti, obvodové zdivo je smíšené (kámen, cihla), stropy jsou dřevěné s rákosovou omítkou, krov je dřevěný vaznicový, střešní krytina je betonová taška.

Klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu (žlaby, svody) event. plechu s nátěrem. Vnitřní omítky jsou vápenné hladké, fasáda je nezateplena, omítka břízolitová. Vnitřní obklady jsou v koupelnách a v kuchyních, okolo krbových kamen. Dveře jsou hladké, lakované, částečně prosklené do ocelových zárubní nebo dřevěných obložek.

Okna jsou plastová, v části společných prostor původní dřevěná špaletová. Podlahy jsou plovoucí a koberec v obytných místnostech, v chodbách je dlažba, teraco, betonová mazanina, v koupelnách a WC je keramická dlažba.

Vytápění je kombinované pro různé podíly : část vytápěna ÚT s kotlem na TP, část elektrickými přímotopy, k dispozici i lokální topidla na tuhé palivo.

Objekt má rozvod světelné i motorové elektroinstalace. Rozvod TUV i SV je proveden v I. i II. NP. Zdrojem teplé vody je elektrický boiler. Odkanalizování je od všech hygienických zařízeních. V koupelnách je vana, umyvadla , WC. V kuchyních kuchyňské linky, sporák.

Bytová jednotka v 1.NP je o velikosti 2+1 a přibližné výměře 64m2, je po částečné rekonstrukci, rozvod vody, odpady, okna (plastová protihluková), elektro rozvody, včetně rozvodové skříně, BJ vytápěna ele. přímotopy v kombinaci s kamny na tuhá paliva.

Byt v 1 nadpodlaží:

– komora 2,00 m2

– koupelna 5,50 m2

– kuchyň 14,00 m2

– pokoj 24,00 m2

– pokoj 18,50 m2

– celkem 64,00 m2

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej podléhá schválení zajištěného věřitele. V případě Vašeho zájmu nás telefonicky kontaktujte.

Sdílejte: