Bytová jednotka 3+kk ul.Palackého 80/1, Brno Královo Pole

Byt 3 Ložnice 1 Koupelna 5 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení bytovou jednotku o velikosti 69,03 m2 a dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě s dobrou dostupností občanské vybavenosti a zastávek MHD, Brno Královo Pole, ulice Palackého č.p. 80/1, na pozemcích parc.č. 1845, parc.č. 1846, parc.č. 1847, parc.č. 1848/2, včetně spoluvlastnického podílu 6788/232137 na společných částech domu a na pozemcích.

Nemovitost zpeněžuje makléř Pavel Smíšek tel:  603 / 515 005

Bytová jednotka je situována v levé části bytového domu ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží. Rekonstrukce proběhla v roce 2000 (výměna oken, povrchů podlah, osazení kuchyňské linky včetně spotřebičů, rozvody vody, rozvody elektřiny v mědi, nová toaleta a koupelna).

Jednotka sestává z pokoje s kuchyňským koutem, dvou ložnic, předsíně, koupelny s vanou, WC, komory a sklepní kóje. Okna obývacího pokoje a kuchyně jsou orientována na východ do ulice Palackého, okna ložnic jsou orientována na západ do klidného vnitrobloku.

Okna jsou plastová. Vstupní dveře bezpečnostní, vnitřní dveře jsou náplňové plné a prosklené do ocelových zárubní. Koupelna má zděné jádro a je vybavena vanou, umyvadlem a WC. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem, kombinovaným sporákem, bez digestoře. Povrchy podlah jsou tvořeny koberci, keramickou dlažbou, PVC a plovoucí laminátové. Vnitřní parapety jsou plastové. Vytápění a ohřev vody je řešeno centrálně.

Bytový dům je po revitalizaci, má sedlovou střechu. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Dům je zateplen, fasáda je tenkovrstvá minerální. V domě je výtah.

Parkování je možné pouze na vyhrazených parkovacích stáních před domem, kde parkují také obyvatele ostatních bytů.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově vymezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: