Dvougenerační rodinný dům ul. Rokycanova 129, Hlinsko

Rodinný dům 5 Ložnice 2 Koupelna 1 Garáž 3 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení dvougenerační rodinný dům, který se nachází v ulici Rokycanova 129, 539 01 Hlinsko, okres Chrudim, Pardubický kraj. předmětná nemovitost se nachází na pozemku parc. č. St. 2127, jehož součástí je stavba č. pop. 129 (rodinný dům) a pozemku parc. č. 208, včetně součástí a příslušenství, vše v k. ú. Hlinsko v Čechách, obec Hlinsko, okres Chrudim, kraj Pardubický, zapsaných na listu vlastnictví č. 6375, vedeném Katastrálním úřadem pro Pardubický kraj, Katastrálním pracovištěm Chrudim.

Rodinný dům č. pop. 129 je zděným rodinným domem, se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. RD je koncipovaný jako vícegenerační se společnou schodišťovou halou, která zpřístupňuje obě obydlená patra. Rodinný dům je přístupný ze severovýchodní strany přes předsíň nebo ze severozápadní strany přes garáž přímo z komunikace na ulici Rokycanova. Dispoziční řešení: 1.NP rodinného domu se skládá z garáže, dílny, skladu na uhlí, prádelny, chodby se schodištěm a 2 menších místnosti určených ke skladovaní potravin. 2. NP je přístupné buď z technického přízemí 1.NP nebo přímo z úrovně venkovního schodiště přes předsíň (hlavní vstup). Z předsíně je přístupná hala se schodištěm do podkroví, ze které je možno se dostat do kuchyně, obývacího pokoje, koupelny, WC a spíže. Ložnice v 2.NP je přístupná přes průchozí obývací pokoj. Podkroví se skládá z chodby, ze které je přístupný obývací pokoj, WC, koupelna a kuchyně. Z obývacího pokoje jsou dále přístupné 2 pokoje a balkon orientovaný na jihozápad. Kuchyně slouží také jako jídelna a v její severozápadní části orientované do ulice se nachází prostor pracovny. Z koupelny je přístupná malá podkrovní místnost určená ke skladování a sušení prádla.

Stavebně technický stav: Dle sdělení majitelky rodinného domu byl rodinný dům dokončen v roce 1974, v podobě takové, že v podkroví se obývala pouze jeho část a zbylá část byla využívána jako půda. V letech 1993 až 1994 byla provedena přestavba podkroví do dnešní podoby, byla zvýšena část střechy orientovaná do ulice, kde vznikla pracovna. Současná podoba interiéru a vnitřních materiálů podkroví byla zřízena v těchto letech. V roce 2013 byla vyměněna původní dřevěná okna v obytných částech RD za plastová, vč. výměny parapetů. V roce 2017 byla kompletně zrekonstruována koupelna a WC v 2.NP, vč. rozvodů médií v těchto místnostech. Prostor schodiště vedoucí z technického přízemí do 2.NP je k datu prodeje v nedokončeném stavu – chybí finální podlahová vrstva krytiny a kompletní provedení omítek (je viditelné zdivo a v něm vedené rozvody médií). Stáří rodinného domu je tedy 44 let. Stavebně-technický stav rodinného domu je dobrý s menšími nedodělky, hlavně díky provedeným stavebním úpravám v podkroví a zrekonstruovanému sociálnímu zázemí 2.NP.

Údaje obsažené v této kartě nemovitosti mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu.

Sdílejte: