Novostavba rodinného domu 5+kk bez č.p. Machov, okr. Náchod

Rodinný dům 5 Ložnice 1 Koupelna 1 Garáž 2 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rozestavěný rodinný dům 5+kk, který se nachází v obci Machov, 549 63 Machov, okres Náchod, Královéhradecký kraj, Česko na pozemku parc. č. St 317 včetně tohoto pozemku jehož součástí je stavba bez č.p., dále pozemku 704/7 sloužící jako zahrada to vše zapsáno na LV 218. k. ú. 689840 Machov.

Na pozemku parc. č. St. 317 stojí stavba rozestavěného rodinného domu. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 137 m2. Pozemek parc. č. 704/7 navazuje na stavební pozemek parc. č. St. 317 a tvoří s ním jeden funkční celek pravidelného tvaru. V katastru nemovitostí je veden jako zahrada o celkové výměře 1 091 m2. Pozemky jsou mírně svažité, travnaté a udržované. Pozemky nejsou oploceny. Na pozemcích se nachází dřevník. Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. 704/3 ve vlastnickém právu městysu Machov.

Jedná se o samostatně stojící, přízemní, rozestavěný rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně – technický stav je odpovídající dobré údržbě. Fasáda domu je zateplená. Omítka domu chybí. Dům není podsklepený. Střecha budovy je sedlová s krytinou z betonových tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z hliníku. Střecha domu je opatřena komínem. Hrubá stavba domu byla postavena roku 2010. Okna domu jsou plastová. Okna jsou opatřena parapety. Vchodové dveře domu jsou plastové. K domu patří neoplocená zahrada a vestavěná garáž. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

Dům je dispozičně řešen jako 5+kk. V 1. NP domu se nachází vstup, zádveří, komora, chodba, schodiště, obývací pokoj s kuchyňským koutem, spíž, pracovna, koupelna + WC a garáž. Ve 2. NP se nachází chodba, schodiště, 2 dětské pokoje, ložnice, šatna, koupelna a WC. Vnitřní dveře domu chybí. Podlahy jsou betonové. V 1. NP je WC v koupelně a ve 2. NP je WC samostatně. Interiér domu není dokončený.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu, kanalizace a plynovodu (před domem)

Údaje obsažené v této kartě nemovitosti mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se IHNED po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti – nemovitost tak bude zcela oddlužena.

Sdílejte: