RD 4+1 ul. Otovická 37, Karlovy Vary – Sedlec

Rodinný dům 4 Ložnice 1 Koupelna 2 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům 4+1 s pozemky v ulici Otovická 37, 360 10 Karlovy Vary – Sedlec, okres Karlovy Vary, Karlovarský kraj, který se nachází na pozemku parc. č. St. 1/2 včetně pozemku parc. č. St. 1/2 a pozemku ostatní plochy parc. č. 118/1, to vše zapsáno na LV č. 4 k. ú. Sedlec u Karlových Var.

Jedná se o zděný rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. Nemovitost má sedlovou střechu. Okna jsou nová dřevěná, hnědé barvy s vnějšími stahovacími roletami. Dům se nachází přímo u silnice, od níž ho odděluje úzký chodník. Na levé straně navazuje na stavbu nízký dřevěný přístřešek pro garážování. Stavba byla postavena přibližně před 130 lety. Rodinný dům je udržovaný, rekonstruovaný bez viditelných známek vad a poškození.

Interiér domu tvoří byt o dispozici 4+1 rozložený do dvou podlaží. V 1. NP se nachází zádveří, koupelna, chodba, pokoj a šatna. Ve 2. NP je chodba, kuchyň, pokoj a obývací pokoj. Půdní prostor je zateplen a připraven na vestavbu. Interiér je celkové po rekonstrukci ve velmi dobrém stavu, pouze prostor u vchodu do domu je nedokončený.

Exteriér rodinného domu je v dobrém stavu, zateplený z roku 2010 s novou fasádou. Fasáda je nyní bez finálního nátěru. Na pravé straně a v oblasti podkroví má dřevěné obložení.

Je zde možnost napojení na elektřinu, vodovod, plyn a veřejnou kanalizaci. Vytápět lze dům elektricky. Elektřina je také zavedena na půdu.

Zahrada je umístěna za domem a vlevo od domu. Pozemek je udržovaný, rovinatý a je oplocen dřevěným plotem na zděné podezdívce. V zadní části zahrady stojí dřevěná kolna na nářadí a pergola. Na zahradě se dále nachází trávník, túje a smrčky. Možnost parkování je na pozemku, kde se nachází dřevěný přístřešek pro vozidlo. Přístup na pozemek je z asfaltové veřejné komunikace z ulice Otovická.

– pozemek St. 1/2 zastavěná plocha a nádvoří stavba č. p. 37 výměra 85 m2

– pozemek 118/1 ostatní plocha zeleň výměra 192 m2

Výměra pozemků celkem 277 m2

Zastavěná plocha činí odhadem 85 m2. Užitná plocha domu činí 118 m2.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek se připravuje. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově vymezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti – nemovitost je tak zcela oddlužena.

Sdílejte: