Rodinný dům 2+1 ul. Boršická 422, Hluk, okr. Uherské Hradiště

Rodinný dům 2 Ložnice 1 Koupelna 1 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům 2+1, který se nachází v ulici Boršická 422, 687 25 Hluk – část obce Hluk, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko. Pozemek parc. č. 1720/1, jehož součástí je stavba č. p. 422 a parc. č. 1720/2, včetně příslušenství, k. ú. a obec Hluk, kraj Zlínský, zapsáno na listu vlastnictví č. 4703, kat. úřad pro Zlínský kraj, kat. pracoviště Uherské Hradiště.

Nemovitost není užívána – je prázdná.

Rodinný dům je dispozičně řešen jako 2+1. Vstup do domu je umožněn prostřednictvím průjezdu nacházejícího se při pohledu z komunikaci na pravé straně rodinného domu. Z průjezdu je možné se dostat do obytného prostoru RD či na dvůr s navazující zahradou. Obytná část rodinného domu se skládá z chodby, ze které je přístupná koupelna, WC a kuchyně. Kuchyně a koupelna mají okna orientovaná ke komunikaci (na jihozápad). Přes kuchyň je možné vstoupit do 2 za sebou umístěných pokojů s okny orientovanými do dvora (na jihovýchod). Prostor pod střešním krovem slouží k datu prodeje jako nevyužitá půda, která není stavebně uzavřena a je přístupná ze dvora pomocí žebříku.

 

Konstrukční řešení:

 

Dle poskytnutých informací je dům neobydlený. Rodinný dům má obvodové konstrukce řešené jako zděné z převážně plných cihel, stropy jsou s rovným podhledem. Střechu tvoří dřevěný vázaný krov umožňující zřízení podkroví s krytinou z betonové tašky. Klempířské konstrukce jsou provedeny úplné z lakovaného pozinkovaného plechu. Vnější omítky jsou vápenocementové, se soklem z kabřince. Okna orientovaná do ulice jsou osazena plastová, okna pokojů orientovaných do dvora jsou dřevěná. Vstupní dveře jsou osazeny dřevěné, vrata průjezdu jsou řešena jako ocelová dvoukřídlá s prosklením. Interiérové dveře jsou plné či s prosklením osazené do ocelových i dřevěných zárubní. Podlahy místností tvoří PVC krytina a koberce, v koupelně, chodbě, na WC a kolem krbových kamen je položena keramická dlažba. Vnitřní omítky jsou vápenné, štukové, v koupelně, na WC a nad kuchyňskou linkou jsou omítky doplněné keramickým obkladem. Kuchyňská linka je užívána společně s plynovým sporákem a troubou na plynovou bombu. V koupelně se nachází vana a umyvadlo. WC je splachovací. Vytápění je řešeno pomocí krbových kamen v jednom z pokojů, rozvody vytápění jsou vytrhané, na WC zůstalo osazené jedno otopné těleso. Dle informace majitelky není zřízen rozvod teplé vody, kuchyňský dřez není odkanalizován, koupelna a WC odkanalizovány jsou. Dům je napojen na el. energii a obecní vodovod, dále je možné využít také vodu ze dvou vlastních studní. Průjezd rodinného domu má zřízený podhled z kombinovaných materiálů, na dvůr vedou ocelová vrata s prosklením. V průjezdu je možno parkovat jeden osobní automobil, k prodehje se v něm skladuje materiál a popelnice na odpadky. Omítky stěn průjezdu jsou popraskané či místy opadané. Vnitřní prostor průjezdu činí cca 24 m2.

 

Údaje obsažené v této kartě nemovitosti mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

 

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: