Rodinný dům 2+1 v obci Albeř č.p.126, okr. Jindřichův Hradec

Dům 2 Ložnice 1 Koupelna

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení nemovitost rodinný dům 2+1 v obci Albeř č.p. 126, 378 33  Nová Bystřice – Albeř, okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, pozemek st. 155 zastavěná plocha a nádvoří jehož součástí je stavba rodinného domu č.p. 126 a pozemek 356/3 ostatní plocha, to vše vedené na LV č.6 pro kat. území Albeř, okres Jindřichův Hradec.

NEMOVITOST NENÍ UŽÍVÁNA

Rodinný dům č.p. 126 je samostatný rodinný dům jednopodlažní, nepodsklepený, se šikmou střechou bez podkroví. Objekt z roku 1938.

Konstrukce a vybavení.:
Základy bez izolace zdí, obvodové zdivo o tl. 50 cm, stropy dřevěné, střecha sedlová, krytina betonové tašky, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, bez hromosvodu, okna dřevěná špaletová, podlahy dřevotřískové, na WC, koupelně a na chodbách je dlažba. Vytápění je ústřední na tuhá paliva, elektroinstalace světelná a motorová, TÚV el. bojlerem, veřejný vodovod, kanalizace do septiku, plyn do kapličky. Kuchyně je s kuchyňskou linkou s plynovým sporákem. Budova je v neudržovaném stavu, je zde předpoklad rekonstrukce.

Vedlejší stavba – komora, sklady paliva a domácí dílna – je zděná budova navazující na hlavní chodbu, jednopodlažní, nepodsklepená a se šikmou střechou s půdou neumožňující účelové využití. Objekt je z roku 1938. Konstrukce a vybavení – základy bez izolace zdí, obvodové zdivo o tl. 20 cm, stropy dřevěné, střecha sedlová, krytina betonové tašky a plech, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, bez hromosvodu, okna dřevěná špaletová, dveře a vrata dřevěné, podlahy betonová mazanina, elektroinstalace. Budova je v neudržovaném stavu vhodná k demolici, už i z důvodu, že je z části na cizím pozemku.

St. 155 výměra 159 m2 ( zastavěná plocha a nádvoří )
Pozemek 356/3 výměra 425 m2 ( zahrada – ostatní plocha )
Užitná plocha 88 m2

Podmínky zpeněžení:
– prodej mimo dražbu zájemci s nejvyšší nabídkou
– zaplacení kupní ceny před podpisem kupní smlouvy
– kupní smlouvu předloží insolvenční správce
– insolvenční správce si vyhrazuje právo změnit podmínky prodeje či odmítnout všechny nabídky

Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti – nemovitost je tak zcela oddlužena.

Sdílejte: