4 781 000 Kč

Rodinný dům 6+2, podíl 1/2 + pozemek a zahrada, Praha Čakovice-Miškovice Miškovice

Rodinný dům

Contact An Agent

Nabízíme Vám v rámci probíhajícího insolvenčního řízení spoluvlastnický PODÍL ve výši ½ na rodinném domě, a pozemek zastavěná plocha a nádvoří se zahradou, v ulici Bendlova 147/3, na jihovýchodním okraji Miškovic, Praha Čakovice.

Jedná se o zděnou stavbu ze škvárobetonových tvárnic a zdiva nepravidelného půdorysu se dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím. Fasáda je původní břízolitová, okna jsou původní dřevěná, část otvorů je vyplněna kombinací čirých a barevných luxfer. Střecha domu je rovná, osazena okapem. Celý dům je podsklepen. V prvním podzemním podlaží je garáž pro 2 auta o výměře 40 m², dále se zde nachází sklep, kotelna a prádelna.

Dispozice domu 6+2, zastavěná plocha 122 m2, užitná 296 m2, zahrada 355 m2. Vstup do domu je po schodech se zastřešením. V prvním nadzemním podlaží se nachází chodba, ze které je vstup do předsíně, koupelny, WC, kuchyně a obýváku. Z obývacího pokoje je prostřednictvím shrnovacích dveří vstup do ložnice. V ložnici se nachází dvoje balkonové dveře umožňující vstup na balkony. Balkony nejsou osazeny zábradlím. V obývacím pokoji jsou rovněž umístěny balkonové dveře. Terasa, na kterou by tyto dveře měly vést, není dokončena. Podlahy jsou pokryty koberci, v kuchyni PVC, v koupelně a na WC je keramická dlažba. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a sporákem. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem, WC je samostatné.

Vstup do druhého nadzemního podlaží je po schodišti, prostor je přirozeně osvětlen prostřednictvím luxfer osazených v obvodové stěně. V druhém nadzemním podlaží se nachází 3 pokoje, koupelna a samostatné WC. V chodbě, koupelně a na WC je keramická dlažba, v pokojích jsou parkety a koberce. Z pokojů je prostřednictvím balkonových dveří umožněn vstup na balkony a lodžii. Balkony nejsou osazen zábradlím.

Otopná tělesa jsou původní žebrovaná litinová, u balkonových dveří je osazeno podlahové topení.

Vnitřní prostory domu jsou ve zhoršeném stavebně technickém stavu. Dům je připojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn, vytápění je možné kotlem na tuhá paliva a plynovým kotlem.

Zahrada domu je rovinatá, zatravněna, nachází se zde vzrostlé stromy a keře.

Celý pozemek je oplocen – z uliční strany je pozemek oplocen kamenným plotem. Možnost parkování je před domem, za brankou na vjezdu do garáže a taktéž v garáži. V Miškovicích je pouze základní občanská vybavenost, nedaleko od domu jsou zastávky autobusů.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti. Znalecký posudek a fotodokumentace na vyžádání k dispozici.

Sdílejte: