Rodinný dům v obci Křimov č.p. 25, okr. Chomutov

Rodinný dům 5 Ložnice 1 Koupelna 2 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům 2+1, který se nachází v klidné části obce Křimov, č. p. 25,430 01 Křimov, okres Chomutov, umístěný na pozemku parc. č. St. 36 včetně tohoto pozemku, pozemku zahrady parc. č. 1 a pozemků ostatní plochy parc. č. 599/4 a 599/5, to vše zapsáno na LV č. 22 pro Kat.území: 676225 Křimov.

Nemovitost zpeněžuje makléř David Humlhanz tel: 777 677 777

Jedná se o stavbu s jedním nadzemním podlažím, jedním podzemním podlažím a podkrovím. Exteriér domu je v původním a zanedbaném stavu. Střecha je plechová sedlová červené barvy. Bílá fasáda je velice znečištěna a na mnoha místech opadaná. Z boční strany do ulice omítka chybí zcela a jsou vidět cihly. Okna jsou hnědá dřevěná. Jedno okno umístěné vedle vstupních dveří a jedno okno ve zdi umístěné směrem do zahrady je zabedněné za pomocí kartonu. Oblast kolem tří oken umístěných na boční zdi do zahrady je osazena žlutými obklady, které na mnoha místech chybí. Fasáda podkroví je obložena z jedné boční strany do zahrady plechem červené barvy, který je zejména kolem oken ve špatném stavu.

Z druhé boční strany je obložena hnědým dřevem. V podkroví jsou vybudovaná dvě dřevěná okna v boční stěně do zahrady, dvě střešní okna a jedno plechové střešní okénko malých rozměrů. Vchodové dveře jsou umístěny na stěně domu směrem do ulice. Schránka a zvonek jsou na plotě. Dům je napojen na přípojky elektřiny, kanalizace a vodovodu. K domu náleží dřevěná kůlna, která je postavena při boční stěně do ulice. Vytápění je pomocí tuhých paliv.

Interiér domu je v zanedbaném stavu. Při vstupu do objektu se prochází chodbou o výměře 10,35 m2, kde jsou umístěna kamna. Z chodby je možné se dostat do samostatných pokojů v prvním nadzemním podlaží, do pokoje a koupelny po jedné straně a do kuchyně a obývacího pokoje po druhé straně. Koupelna je vybavena rohovou vanou, WC, elektrickým bojlerem, pračkou a bílými skříňkami. Koupelna o výměře 7,44 m2 je tvořena světlým obkladem a červenou výmalbou. Vedle koupelny je situovaný pokoj o výměře 14,28 m2 oranžové výmalby ve špatném stavu, na zdech jsou připevněna čtvercová zrcadla, na zemi tmavý koberec a matrace na spaní. Kuchyně o výměře 10,35 m2 se nachází naproti pokoji, je vybavena viditelně opotřebenými kuchyňskými skříňkami, lednicí, mikrovlnnou troubou a sporákem s plynovou bombou. Výmalba bílá a červená. Obývací pokoj červené barvy o výměře 17,3 m2. Zdi jsou polepeny zrcadly, je zde standardní vybavení pokoje.

Více informací o nemovitosti je zaznamenáno ve znaleckém posudku, který Vám rádi na požádání zašleme elektronickou formou. Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově vymezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: