Rodinný dům 2+1 ul. Pardubická 106, obec Choltice, okr.Pardubice

Rodinný dům 2 Ložnice 1 Koupelna

Kontaktujte nás

Nabízíme vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení rodinný dům 2+1, který se nachází při ulici Pardubická 106, obec Choltice, okres Pardubice, Pardubický kraj, Česko.

 

Jedná se o stavbu rodinného domu na pozemku p.č. st. 151, součástí je stavba Choltice čp. 106,bydlení, pozemky p.č. 71/1, p.č. 71/2, dále spoluvlastnický podíl 3/4 na pozemku p.č. 68/3 to vše v k.ú. Choltice.

 

Jedná se o částečně podsklepený rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a se sedlovou střechou se štítem. Podkroví není využito. Se sousedním objektem tvoří dvojdomek. Základové pasy bez izolace proti zemní vlhkosti, obvodové konstrukce ze zdiva tl. 45 až 60 cm, stropy s rovným podhledem, krov sedlový, krytina z pálených tašek, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky vápenné hladké, fasáda vápenocementová, vnitřní obklady v běžném rozsahu, schody betonové, dveře plné, okna dřevěná rámová, podlahy betonové s s PVC a textilním povrchem, teracové a z keramické dlažby, topení lokální kamny na tuhá paliva a kamny na zemní plyn, elektroinstalace světelná a motorová, rozvod studené a teplé vody, zdrojem teplé vody elektrický bojler, rozvod plynu pouze ke kamnům, v kuchyni elektrický sporák, vnitřní hygienické vybavení tvoří sprchový kout a WC. Podle sdělení vlastníka pochází objekt z 50-tých let minulého století. Údržba je zanedbaná, ve štítovém zdivu jsou výrazné trhliny (dům je postaven ve výrazném svahu). Příslušenství tvoří zděný dvoupodlažní objekt využívaný jako domácí dílna a sklad.

Výčet plochy místností v nemovitosti:

1.PP

sklep 15,51 m2

 

1.PP – celkem 15,51 m2

 

1.NP chodba 9,48 m2

 

– komora 9,33 m2

– koupelna s WC 9,25 m2

– kuchyň 14,16 m2

– pokoj 15,92 m2

– pokoj 14,31 m2

 

1.NP – celkem 72,45 m2

 

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: