Spoluvlastnický podíl 9/10 na RD 6+1 Bernartice 203, okr. Trutnov

Dům 6 Ložnice 2 Koupelna 1 Garáž 1 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení SPOLUVLASTNICKÝ PODÍL 9/10 na rodinném domu 6+1 v obci Bernartice 203, 542 04  Bernartice, okres Trutnov. Stavba pro bydlení č. p. 203 na pozemku parc. č. St. 265 včetně pozemku parc. č. St. 265 a pozemku zahrady parc. č. 208/1 to vše zapsáno dle výpisu z katastru nemovitostí LV č. 107 k. ú. Bernartice.
 
ZBÝVAJÍCÍ SPOLUVLASTNICKÝ PODÍL O VELIKOSTI 1/10 ZPENĚŽUJE EXEKUTORSKÝ ÚŘAD JESENÍK. DATUM DRAŽBY 20.9.2017 V 9:30 HOD.
 
Jedná se o samostatnou zděnou stavbu se dvěma nadzemními podlažími. Nad druhým nadzemním podlažím se nachází půda. Střecha je členitá, okna jsou plastová. Na rodinný dům, přiléhají dvě nízké zděné garáže, mezi nimiž je prostor pro vchod do zahrady. Stavba je podsklepená a má balkon s dřevěným zábradlím v druhém nadzemním podlaží. Vchod do domu je přímo z ulice skrz hnědé plastové dveře. Dále k rodinnému domu patří samostatná kůlna umístěná na pozemku.

Stavba má zateplenou fasádu. Exteriér prvního nadzemního podlaží je v zadní části domu směrem do zahrady nedokončený, bez omítky. Z přední strany při pohledu ze silnice má první podlaží šedou fasádu z břízolitu ve špatném stavu. Fasáda je zde opadaná, zejména v dolní části a v oblasti oken, v některých místech jsou pouze cihly. Druhé patro je obloženo dřevem a zde je exteriér v dobrém stavu.
 
V prvním nadzemním podlaží se nachází kuchyň, koupelna s vanou a sprchovým koutem a tři pokoje. Topení centrální na tuhá paliva či elektrické. Z tohoto patra vedou schody do sklepa s kotelnou. Sklep je ve špatném stavu, chybí zde omítka, objevuje se plíseň a špína. Do druhého patra vedou další schody. Zde se nachází tři pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC. V koupelně a pokojích je popraskaná omítka, na zdech je plíseň. Nad druhým podlažím je k dispozici půda. Celkově je interiér většiny obytných místností v dobrém stavu.
 
Pozemek, na kterém se rodinný dům nachází, je rovinatý a je oplocen. Od hlavní silnice je oddělen dlážděným chodníkem. Vchod a vjezd na pozemek je možný skrz dřevěnou branku. Možnost parkování je na pozemku nebo v garážích.
 
Celkově je stavba v dobrém technickém stavu, avšak vyžaduje dokončení.
 
Zastavěná plocha domu včetně garáží činí odhadem 291 m2. Na základě informací získaných z náhledu do Katastru nemovitostí (LV, katastrální mapa, ortomapa), provedeného místního šetření a odborného odhadu znaleckého ústavu odhad užité plochy domu činí 320 m2. Půdorys ani jiná technická dokumentace nebyly předloženy.
 
Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem…!! Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodej se uskutečňuje nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli – podávání cenových nabídek tak není časově omezeno. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Sdílejte: