Víceúčelová dvoupodlažní budova s bazénem, tenisovým kurtem, prodejnou a luxusním bytem v obci Poděbrady – Choťánky č.p. 190, okr. Nymburk

Sportovní centrum 1 Garáž 2 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme Vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení víceúčelovou dvoupodlažní budovu, která je situována při hlavní silnici 611 do Poděbrad. Velmi kvalitně provedená víceúčelová stavba s bazénem, tenisovým kurtem, prodejnou a luxusním bytem se nachází v obci Choťánky č.p.190 a to společně s pozemky parc.c.St.241, 250, parc.c.290/15, 290/20 a 290/28, kraj Středočeský, okres Nymburk, obec Chotánky, k.ú. Chotánky s příjezdem po komunikaci s parkovacími možnostmi.

Půdorysná dispozice přízemí: Vstup se zádveřím do prodejní části, kotelny, skladu, WC a kanceláře. Druhý vstup slouží ke vstupu do patra. Třetí vstup se zádveřím do chodby, čekárny, nehtového studia a sociálního zařízení. Následuje garáž s možným průjezdem do zadního traktu, kde je tenisový kurt, zahrada a krytý bazén. Zastavěná plocha přízemí je 344 m2.

Půdorysná dispozice patra: Čtyři pokoje, otevřený obývací prostor s kuchyní, krbem, zimní zahradou a venkovním schodištěm. Šatna, technická místnost, spíž, WC se sprchou a koupelna. Prostory jsou vybavené klimatizací. Krbová vložka s teplovzdušným systémem.

Vytápění celého objektu je tepelným čerpadlem vzduch/voda s podlahovým regulovaným rozvodem (náklady cca 12 000,- ročně). Zdroj vody z veřejného vodovodu a z vlastní studny. Napojení na tlakovou veřejnou kanalizaci.

Technický stav: Víceúčelová stavba byla zkolaudována v roce 2011. Byla provedena profesionální firmou ve výborné kvalitě s radou nadstandartních materiálu.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici.

Prodej podléhá schválení zajištěného věřitele. Nemovitost lze zakoupit hotovostní platbou z vlastních zdrojů nebo prostřednictvím hypotéčního úvěru, který Vám rádi pomůžeme zprostředkovat.

Sdílejte: