Sportovní centrum s bazeném – tenisovým kurtem, Poděbrady – Choťánky, okr. Nymburk

Sportovní centrum 1 Garáž 2 Podlaží

Kontaktujte nás

Nabízíme vám exkluzivně v rámci probíhajícího insolvenčního řízení prodej víceúčelovou dvoupodlažní budovu, situovanou u hlavní silnice 611 do Poděbrad. Provozní stavba Sportovního centra s bytem cp.190, pozemky parc.c.St.241, 250, parc.c.290/15, 290/20 a 290/28, kraj Středočeský, okres Nymburk, obec Chotánky, k.ú. Chotánky s příjezdem po bezprašné komunikaci s parkovacími možnostmi.

Půdorysná dispozice přízemí: Vstup se zádveřím do prodejní části, kotelny, skladu, WC a kanceláře. Druhý vstup slouží ke vstupu do patra. Třetí vstup se zádveřím do chodby, čekárny, nehtového studia a sociálního zařízení. Následuje garáž s možným průjezdem do zadního traktu, kde je tenisový kurt, zahrada a krytý bazén. Zastavěná plocha přízemí je 344 m2.

Půdorysná dispozice patra: Čtyři pokoje, otevřený obývací prostor s kuchyní, krbem, zimní
zahradou a venkovním schodištěm. Šatna, technická místnost, spíž, WC se sprchou a koupelna. Prostory jsou vybavené klimatizací. Krbová vložka s teplovzdušným systémem.

Vytápění celého objektu je tepelným čerpadlem vzduch/voda s podlahovým regulovaným rozvodem (náklady cca 12 000,- ročně). Zdroj vody z veřejného vodovodu a z vlastní studny. Napojení na tlakovou veřejnou kanalizaci.

Technický stav: Víceúčelová stavba byla zkolaudována v roce 2011. Byla provedena profesionální firmou ve výborné kvalitě s radou nadstandartních materiálu.

Kupní smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici.

Prodej podléhá schválení zajištěného věřitele.

V případě Vašeho zájmu nás telefonicky kontaktujte.

Sdílejte: